Přeji si vědět víc

Aplikace RSP

Aplikace RSP je online řešení pro přístup do registru stavebních projektů obsahující kontakty, informace a vzájemné vazby jednotlivých účastníků stavebního trhu včetně investorů.

Pro každého klienta je speciálně připraveno jeho vlastní cloudové řešení, které obvykle obsahuje informace z vybraných typů staveb nebo krajů, a je každodenně aktualizováno a doplňováno o nové zakázky a kontakty.

S jednou aplikaci může pracovat více uživatelů. Každý z nich si v ní může nastavit individuální pracovní prostředí a své filtry tak, aby mohl sledovat ty akce, které jsou pro něj zajímavé.

U každého kontaktu (investor, projektant, generální dodavatel) jsou uvedeny informace o jejich dalších aktivitách – máte tak možnost vidět, co daná společnost již realizovala, co realizuje nyní, nebo co připravuje do budoucna.

CRM Aplikace (aplikace pro řízení vztahů se zákazníky), která je součástí RSP umožňuje plánování, delegování jednotlivých informací, komunikací, úkolů pro uživatele a další pokročilé funkcionality včetně exportů informací a kontaktů.

Součástí každé Aplikace RSP je i vstupní proškolení uživatelů klienta.

V případě, že potřebujete informace přímo ve Vašem CRM systému, máme připraveno XML rozhraní, se kterým budete mít snadno každý den aktuální informace přímo ve Vašem obvyklém pracovním prostředí.

 

Detailní informace o Aplikaci RSP

ADRESA

AMA, spol. s r.o.
Voroněžská 144
Liberec 1
460 01

Kontakt