Přeji si vědět víc

CO JE RSP A JAK FUNGUJE

RSP je zkratka pro Registr Stavebních Projektů. Jedná se o každodenně aktualizovanou databázi stavebních zakázek v různých fázích realizace i s vazbami na veškeré zúčastněné kontakty. RSP sleduje informace od hodnoty 3 milionů korun v soukromé sféře a od 0.5 milionu ve veřejné sféře. Registr obsahuje minimálně 95% připravovaných a probíhajících akcí v celé České republice.


Chci získat přístup do Registru Stavebních Projektů >>

Chci bezplatnou ukázku Registru Stavebních Projektů >>

Jak získáváme informace

  • Náš zkušený tým je denně v kontaktu s investory, developery, projektanty, generálními dodavateli i individuálními staviteli rodinných domů. Přímo u nich zjišťujeme a aktualizujeme data získaná z celkem 180 informačních kanálů, včetně otevřených zdrojů ze všech regionů České republiky. Sledujeme také na 3 000 webových stránek. Na pořízení jedné informace uskutečníme až 6 telefonických rozhovorů zkompletovaná a přijde k Vám. Příslušné dokumenty ze všech stavebních úřadů jsou samozřejmou součástí našeho informačního servisu.
  • Již více než 20 let sledujeme nákupy, prodeje a změny vlastnických práv pozemků určených pro výstavbu a převody nemovitostí pro případné rekonstrukce.
  • Zakázky sledujeme především v jejich průběhu, aktualizujeme a doplňujeme je o další podrobnější informace, tak abychom Vás co nejrychleji informovali o podrobnostech výstavby.
  • Všechny získané informace kategorizujeme, třídíme a zanášíme do databáze RSP tak, abyste si je mohli snadno filtrovat podle svých potřeb.

 

Jak získat data z RSP

Pro zákazníky je k dispozici On-line Webová Aplikace nebo XML rozhraní pro plnění Vašeho CRM systému

 

ADRESA

AMA, spol. s r.o.
Voroněžská 144
Liberec 1
460 01

Kontakt