Přeji si vědět víc

Jak zjišťujeme informace

Každou informaci pro vás zjišťujeme telefonicky. Investoři ale nejsou vždy sdílní. Aby tedy byla jednotlivá informace opravdu kompletní, věnujeme jí běžně pět či šest telefonátů. V některých případech ale uskutečníme i několik desítek telefonických rozhovorů, aby naše informace byly tak přesné, jak potřebujete.

Jak postupujeme?

V první řadě zjišťujeme záměry investorů ještě před tím, než se začnou zabývat výběrem projektanta. Přiznáváme, že tahle fáze je nejtěžší.

Poté zjišťujeme období, kdy se bude vybírat projektant a následně, kdo byl vybrán.

Znovu pak komunikujeme s investorem, abychom upřesnili parametry projektu, aktualizovali jeho hodnotu, typ konstrukce a kdy se bude vybírat dodavatel samotné stavby a další body, které pro vás mohou být důležité.

Naše práce pokračuje upřesněním data výběru dodavatele a zjištěním jeho výsledku, abyste věděli co nejdříve, kdo danou akci bude realizovat.

Součástí každé informace, kterou dostanete o vývoji dané akce, je datum našeho zatím posledního hovoru s investorem,

Pokud vás zajímá okamžitý stav určitého záměru/projektu/stavby k dnešnímu dni, pak nám jednoduše pošlete dotaz a naše specialistky zjistí to, co vás zajímá nejpozději do 48 hodin.

Jako základní zdroje sledujeme zhruba 180 informačních kanálů, včetně otevřených zdrojů ze všech regionů České republiky. Jako jediní sledujeme i změny vlastníků pozemků a objektů. Dále sledujeme přibližně 3 000 webových stránek, tak abychom vás mohli co nejdřív informovat o zakázkách, které vás zajímají.

Příslušné dokumenty ze všech stavebních úřadů jsou samozřejmou součástí našeho informačního servisu. Pokud máte pochybnost nebo otázku, zda sledujeme konkrétní weby, investory, nebo jiné subjekty, rádi zkontrolujeme vámi zaslaný seznam, a pokud by nám něco z toho chybělo, obratem tyto informační zdroje začneme sledovat také.

Zakázky sledujeme i v jejich průběhu, aktualizujeme a doplňujeme je o další podrobnější informace, tak abychom Vás co nejrychleji informovali o výběru projektanta nebo stavebních dodavatelů u jednotlivých akcí.

Všechny získané informace kategorizujeme, třídíme a vkládáme do databáze RSP tak, abyste si je mohli snadno filtrovat podle svých potřeb.

ADRESA

AMA, spol. s r.o.
Voroněžská 144
Liberec 1
460 01

Kontakt