Blog

16 března, 2023

Developerské projekty – informace jako konkurenční výhoda

Proč jsou tak důležité informace o developerských projektech? Hrají zásadní roli téměř ve všem, co děláme v moderní společnosti.
31 ledna, 2023

Propad stavebního trhu nemusí bolet | data vs. stavební zakázky v roce 2023

Stavební trh čeká propad. Mnohé firem zabolí, ta vaše mezi ně ale nemusí patřit. Jak se bránit stagnaci a ztrátě tržeb? Možností je RSP.
14 prosince, 2022

Podmínky investorů a developerů pro spolupráci

Zatímco u státních zakázek rozhoduje o vítězi zejména cena, u soukromých investorů a developerů hrají prim především úspěšné předchozí realizace. Ukážete-li referenční zakázky obdobného rozsahu a vezmete-li developera přímo na místo, snadno se dostanete do role favorita.
16 listopadu, 2022

Informace o stavebních projektech a záměrech na jednom místě

RSP je informační platforma s aktuálními daty o stávajících i připravovaných stavebních zakázkách v ČR a na Slovensku. Kdo chce mít přehled, RSP je správná volba.
19 října, 2022

Účinnost nového stavebního zákona se odkládá, vláda chystá novelu

Nový stavební zákon odložen, novela počítá se zrušením stavebního "superúřadu". Nadále by mělo fungovat 371 (ze 700) stavebních úřadů. Na jaké změny se tedy máme připravit?
16 září, 2022

Efektivní práce s daty přináší nové stavební zakázky

Propojení s investorem a nabídnutí svých služeb ještě dříve, než započnou stavební práce? Ano, s RSP je to možné. Nové stavební příležitosti ani výběrová řízení vám již neutečou.
17 srpna, 2022

RSP a BIM: Zkratky, které by měl znát každý developer, investor a projektant

Víte, co je BIM? Představte si ho jako digitální model stavby, ve kterém když něco změníte, přizpůsobí se i další technické informace. Plánujte a tvořte efektivně - s BIM.
3 srpna, 2022

28. narozeniny RSP = 28% sleva pro vás

28. narozeniny se neslaví každý den. Ani každý rok. Než nám ale dovolíte ohlédnout se v krátkosti za tím, co se nám během 28 let povedlo, přichystali jsme si pro vás zajímavý dárek.
14 července, 2022

Výběrová řízení pod kontrolou 365 dní v roce

Zefektivněte svůj čas nad výběrky pomocí Registru stavebních projektů a zvyšte svou šanci na získ nových zakázek. Výběrová řízení představují nedocenitelnou příležitost, jak je získat.