Přeji si vědět víc

Regionální záměry

Aplikace RSP může být nastavena také na "Regionální záměry". Toto nastavení představuje speciální servis určený projekčním firmám a architektům, kteří se zaměřují spíše na lokální než celorepublikové zakázky. Získáte s ní přístup k širokému spektru potenciálních zakázek od soukromých či komunálních investorů, ale také přehled o chystaných stavbách rodinných domů individuálními stavebníky.

JEDNÁ SE O NASTAVENÍ VYVINUTÉ NA ZÁKLADĚ POŽADAVKŮ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

  • Jednotlivé akce sledujeme od samého začátku. Tedy ještě v době před výběrem dodavatele projektové dokumentace. Což bývá nejčastěji zhruba dva roky před investorem plánovaným zahájením stavby, ovšem v případě individuálně stavěných rodinných domů bývá tato doba podstatně kratší.
  • Informace zahrnují údaje o stavebních záměrech soukromých i komunálních investorů, ale také připravovaných stavbách rodinných domů prováděných individuálními stavebníky, kteří si ještě nevybrali projektanta nebo projekt a Vaše nabídky očekávají.
  • Službou tak získáte komplexní přehled o potenciálních zakázkách, které plně vykryjí spektrum Vaší profesní specializace.
  • Zajistíte si přísun informací z Vámi preferovaného kraje či krajů. Získáte tak pouze údaje, které Vás skutečně zajímají.

Informace využijí především projekční firmy, architekti, inženýring podnikající lokálně.

ADRESA

AMA, spol. s r.o.
Voroněžská 144
Liberec 1
460 01

Kontakt