Přeji si vědět víc

Rodinné domy

Pokud si vyberete nastavení Rodinné domy získáte informace o individuálních stavebnících rodinných domů, v období přípravy nebo realizace stavby.

  • Obdržíte informace týkající se staveb či zásadních rekonstrukcí rodinných domků se soukromým investorem (fyzická osoba).
  • Získáte pravidelný přehled o službách, práci a materiálu, které budou jednotliví stavebníci potřebovat. Budete tak okamžitě vědět, které zakázky vyhovují nejlépe spektru Vámi poskytovaných služeb, a můžete jako jedni z prvních učinit konkrétní nabídku.
  • Poskytnutí veškerých informací, které Vám naše služba přinese, provádíme se souhlasem příslušných stavebníků rodinných domů.
  • Nové informace obdržíte každý týden ve třech přehledných formátech PDF, DOC, XLS.

PŘEDNOSTI

Informační komfort: stavba a rekonstrukce rodinných domů je oblast, v níž se uplatňují spíše jednorázoví než opakovaní investoři. Vzhledem k nahodilému rázu zakázek je proto obtížné získat široký přehled o aktuálních obchodních příležitostech, které v této oblasti vznikají. Právě ten si s naší službou zajistíte!

Pružnost zakázky: stavebníci rodinných domů zpravidla nemají přesnou představu o konkrétním řešení. Otevírá se prostor k uplatnění Vašich zkušeností. Získáváte možnost ovlivnit investora vhodnou nabídkou.

Optimalizace služby: zajímají Vás informace o zakázkách z konkrétních krajů? Jde Vám jen o nové stavby, nebo naopak pouze o rekonstrukce? Zajímáte se jen o určité typy zakázek (stavby rodinných domů na klíč, dodavatelsky, svépomocí)? Naši službu si můžete nastavit tak, abyste dostávali jen informace, které skutečně potřebujete.

Komplexní přehled: shromažďujeme informace ze všech fází stavební realizace: od investičního záměru přes projekt, stavební přípravy, zemní a základové práce, hrubou stavbu, zastřešování, osazování oken a dveří, až po zařizování stavby. Díky tomu získáte informace pro Vás v nejlepším období.

Určeno pro skupiny: projektanti, dodavatelé staveb na klíč, stavebních produktů, vybavení, řemesel a prací…

ADRESA

AMA, spol. s r.o.
Voroněžská 144
Liberec 1
460 01

Kontakt